środa, 9 września 2015

WDziC Szary sweterek i zabawa na poważnie

Kolejny wpis w ramach akcji Wspólne dzierganie i czytanie.

Dzisiaj prezentowana książka to literatura obowiązkowa (zachciało mi się na "stare lata" studiować).
Lek på alvor (zabawa na poważnie) to pozycja numer jeden, jeśli chodzi o literaturę obowiązkową dla wychowawców przedszkolnych jak i nauczycieli wczesnoszkolnych. Książka ta pojawia się także na wszystkich szkoleniach. Pozycja bardzo ciekawa. Podejmująca temat zabawy w dzieciństwie. Jak rozumiemy pojęcie zabawy? Miejsce zabawy w różnych teoriach psychologicznych czy pedagogicznych. Dlaczego zabawa jest ważna dla rozwoju dziecka? W jaki sposób nasz punkt postrzegania dzieci i dzieciństwa ma wpływ na pracę pedagogiczną i postrzeganie miejsca zabawy w niej? Jak możemy wspierać dzieci w zabawie? 


Na drutach natomiast mam sweterek dla najmłodszego. Wzór dostałam od mamy chłopca z mojego oddziału. Jest to komplet czapka i sweterek.


Planuje wykonać dodatkowo jeszcze spodnie według innego wzoru, tak aby mały Julek miał ciepły, wełniany komplet do przedszkola na zimowe chłody.

Miłego dnia Wam życzę.5 komentarzy:

 1. Będzie śliczny szary komplet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komplet zapowiada się ciekawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawa jest ważnym elementem każdego etapu edukacyjnego. Powodzenia na studiach, tym bardziej norweskich:) Komplet ma śliczny kolor - na pewno będzie świetny i cieplutki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki ładny i cieplutki komplecik się robi, sama bym się takim otuliła.

  OdpowiedzUsuń