WDziC Szary sweterek i zabawa na poważnie

Kolejny wpis w ramach akcji Wspólne dzierganie i czytanie.

Dzisiaj prezentowana książka to literatura obowiązkowa (zachciało mi się na "stare lata" studiować).
Lek på alvor (zabawa na poważnie) to pozycja numer jeden, jeśli chodzi o literaturę obowiązkową dla wychowawców przedszkolnych jak i nauczycieli wczesnoszkolnych. Książka ta pojawia się także na wszystkich szkoleniach. Pozycja bardzo ciekawa. Podejmująca temat zabawy w dzieciństwie. Jak rozumiemy pojęcie zabawy? Miejsce zabawy w różnych teoriach psychologicznych czy pedagogicznych. Dlaczego zabawa jest ważna dla rozwoju dziecka? W jaki sposób nasz punkt postrzegania dzieci i dzieciństwa ma wpływ na pracę pedagogiczną i postrzeganie miejsca zabawy w niej? Jak możemy wspierać dzieci w zabawie? 


Na drutach natomiast mam sweterek dla najmłodszego. Wzór dostałam od mamy chłopca z mojego oddziału. Jest to komplet czapka i sweterek.


Planuje wykonać dodatkowo jeszcze spodnie według innego wzoru, tak aby mały Julek miał ciepły, wełniany komplet do przedszkola na zimowe chłody.

Miłego dnia Wam życzę.Komentarze

 1. Będzie śliczny szary komplet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komplet zapowiada się ciekawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawa jest ważnym elementem każdego etapu edukacyjnego. Powodzenia na studiach, tym bardziej norweskich:) Komplet ma śliczny kolor - na pewno będzie świetny i cieplutki. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki ładny i cieplutki komplecik się robi, sama bym się takim otuliła.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty