poniedziałek, 2 listopada 2015

12 czapek w 1 rok - podsumowanie

Przyszła pora na podsumowanie akcji 12 czapek w 1 rok. Osobiście muszę przyznać, że akcja zmobilizowała mnie do wyszukania oryginalnych, fajnych, niebanalnych wzorów na czapki. Oczywiście nie udało mi się wykonać wszystkich zaplanowanych czapek, nie wszystkie także zostały pokazane publicznie. Od stycznia 2015 /wtedy to rozpoczęłam swoją przygodę z akcją/ zrobiłam około 16 czapek. Publikowałam jednak jedną czapkę w miesiącu, wyjątek robię teraz, aby pokazać Wam moje ostatnie projekty w ramach akcji. Prezentuje trochę niżej czapkę, która jest przeznaczona na grudzień.

Tutaj *12 czapek w rok* znajdziecie wszystkie moje czapki w ramach akcji.

Z niektórych jestem bardzo zadowolona. Najbardziej z Julkowej niebieskiej czapki. To był pierwszy mój wzór w warkocze i choć czapka nie wyszła idealnie to prezentuje się rewelacyjnie.


Kolejna czapka z której jestem niezmiernie zadowolona to czapka na listopad. Wzór znajduje się w KLOMPELOMPE *o książce wspominałam już wcześniej, gdy prezentowałam czapkę wykonaną dla siebie*. Zakochałam się w tej czapce od pierwszego wejrzenia, dlatego postanowiłam wykonać jedną dla siostrzenicy.Najprzyjemniejszy projekt, który wykonałam według gotowego wzoru to czapka dla Julka

i grudniowa dla Gabrysia:

Na sam koniec pozostawiłam  czapki wykonane według własnego wzoru. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona zainteresowaniem jakie czapki wywołują. Siostra cały czas melduje, że nowe osoby pytają się, gdzie można takie czapki dostać. Niestety nie wykonuje czapek na zamówienie - a może powinnam.


6 komentarzy:

 1. Śliczne czapki, szczególnie ta pierwsza!

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesliczne czapy! szczegolnie pierwsze trzy :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że dzieciaczki zaopatrzone w śliczne czapy. U mnie też w większości były czapeczki dla wnusi.
  Pozdrawiam i gratuluję nam ukończenia wyzwania.
  Ola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje.
   Z całego wyzwania tylko jedna czapka jest moja. Jednak bardzo przyjemnie dzierga się dla dzieci, zwłaszcza własnych.

   Usuń
 4. Piękne :))) Biała z kwiatuszkiem przeurocza :)

  OdpowiedzUsuń