środa, 8 lutego 2017

WDiC2: Ukryte prawdy i kolejny sweter dla mnie

Rozpoczęłam dzierganie swetra dla siebie. Ponownie, gdyż musiałam go spruć i zacząć od nowa, gdy zorientowałam się *zdecydowanie za późno*, że przekręciłam ściągacz w trakcie łączenia go w całość poprzez dodanie kilku oczek ostatecznego cięcia. Przyznaje że dzierganie idzie mi opornie. Wynajduje coraz to nowe projekty tylko po to, aby leżał sobie w torbie i straszył. Dlatego postanowiłam podzielić się z wami moim pomysłem. Mam zamiar wykorzystać Wspólne dzierganie i czytanie jako motywację do skończenia projektu. Zamierzam co tydzień ;-) prezentować wam swoje postępy w pracy, może w ten sposób uda mi się wykonać sweter dużo szybciej niż zakładam *lipiec*.


W wolnych chwilach oprócz lektur obowiązkowych czytam także inne książki. Ukryte terapie Jerzego Zięby to lekka książka o wykorzystaniu mocy witamin w profilaktyce, ale także leczeniu wielu chorób dotykających nas wszystkich. Niby pozycja medyczna prezentująca wyniki najnowszych badań z odsyłaniem do źródeł (dla zainteresowanych). To jednak napisana w sposób bardzo przystępny dla każdego. Muszę przyznać, że wpłynęła na moje podejście odnośnie suplementacji witaminami. Osobiście wykorzystuje kilka rad zawartych w książce m.in. dziennego spożycia witaminy D czy C. Zwracam także dużo większą uwagę na jakość zakupowanych suplementów. 


Tak ma wyglądać gotowy projekt. Trzymajcie za mnie kciuki.

4 komentarze:

 1. Dobra motywacja nie jest zła :D Jeśli skończysz w lipcu to w sam raz sweter przyda się na chłodne sierpniowe wieczory a później i jesienne dni. Tak więc nie poddawaj się. Życzę wytrwałości i cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje, zobaczymy czy mi się uda. Zwłaszcza że w kartonie czeka już włóczka na kolejny sweter dla mnie. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Jak to się stało, że poprzedni wpis przeoczyłam? Pojęcia nie mam. Ciekawa jestem, czy sweterek dla najmłodszego już gotowy. Za ten dla Ciebie trzymam kciuki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak sweterek dla najmłodszego już gotowy - wpis pojawi się jutro, gdyż dopiero dzisiaj udało mi się zrobić zdjęcia.

   Usuń